Spotkanie podsumowujące działalność XIV Kadencji Samorządu Doktorantów

Samorząd Doktorantów zaprasza na spotkanie podsumowujące działalność XIV Kadencji Samorządu Doktorantów Politechniki Łódzkiej, które odbędzie się 15.12.2020 r. o godzinie 16:30 zdalnie na platformie MS Teams.

Natomiast o godzinie 17:00, w imieniu Przewodniczącego Komisji Wyborczej Doktorantów – Krystiana Polczyńskiego, zapraszam wszystkich do udziału w Wyborach do Organów, Komisji i Zespołów Samorządu Doktorantów PŁ.

Przypominam, że Zarząd Samorządu Doktorantów wybieramy spośród Członków nowo wybranych Wydziałowych Rad Doktorantów, jednakże czynne prawo wyborcze przysługuje wszystkim doktorantom Uczelni. Członków Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Wyborczej wybiera Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów spośród wybranych na wyborach wydziałowych kandydatów.

Link do spotkania otrzymacie w wiadomości e-mail w poniedziałek 14.12.2020 r.