Przedłużenie zakwaterowania w IX DS

Zespół ds. Zakwaterowania Doktorantów PŁ uprzejmie informuje, iż wszyscy doktoranci zainteresowani dalszym zamieszkaniem w IX DS w roku akademickim 2021/2022 proszeni są o składanie wniosków o zakwaterowanie do pokoju 507 B w dniach 24.05. – 02.06.2021 r. w godzinach 8:00 – 10:00.

Wnioski będzie odbierała przewodnicząca komisji – Aleksandra Chuda – mieszkająca w pokoju 507B.

Do wniosku proszę dołączyć :

• wniosek o przyznanie zakwaterowania w domu akademickim (uzupełnienie przez właściwy dziekanat / biuro IDS części H wniosku); ewentualnie wniosek + zaświadczenie z dziekanatu o statusie doktoranta (WAŻNE !!)
  • kopia dowodu osobistego/paszportu ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: ,,Udzielam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych” + data i podpis.
  • declaration with date and full signature – annex 3
  • personal questionnaire – annex 4
  • jeśli doktorant ubiega się o zamieszkanie wraz z małżonkiem/małżonką – kopia dowodu osobistego męża/żony wraz z podpisem, datą i zgodą na przetwarzanie danych osobowych; kopia dokumentu potwierdzającego stan cywilny.
    Jeśli mąż/żona są studentami – zaświadczenie z dziekanatu o statusie studenta.

Wniosek oraz wykaz niezbędnych dokumentów, dostępne są na stronie internetowej:

Złożenie własnoręcznego podpisu pod wnioskiem jest równoznaczne z potwierdzeniem rzetelności umieszczonych danych. Niekompletne wnioski nie będą rozpatrywane.
ZA KOMPLETNOŚĆ WNIOSKÓW ODPOWIADA WNIOSKODAWCA

W razie pytań proszę o kontakt mailowy na adres: aleksandra.chuda@dokt.p.lodz.pl

Proszę nie zostawiać wniosków na portierni akademika.

Zespół ds. Zakwaterowań SDPŁ