Ogólnopolskie Mistrzostwa w Siatkówce Halowej Doktorantów i Doktorantek 2

Turniej odbędzie się 18 listopada 2017 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 ul. Sadowa 5/7 w Konstantynowie Łódzkim oddalonym zaledwie 10 km od centrum Łodzi. Rozgrywki rozpoczynają się o godz. 9:00.

Podczas Turnieju odbędzie się zbiórka pieniędzy oraz licytacja atrakcyjnych gadżetów dla 11-letniej Oliwki, która jest podopieczną Fundacji „Dzieciom Zdążyć z Pomocą”. Dziewczynka ma niedorozwój tęczówki, siatkówki i naczyniówki oka prawego, małoocze, a ponadto ma opóźniony rozwój psychoruchowy i encefalopatię.

Mobilizujcie więc Waszego ducha walki do gry o cenne nagrody, a serca otwórzcie na problemy Oliwki.

Aby wziąć udział w Mistrzostwach należy zgłosić drużynę swojej uczelni wysyłając maila wraz z oświadczeniami na adres: michal.sadowski@dokt.p.lodz.pl oraz zapoznać się z Regulaminem.

Ewentualne pytania można kierować na adres:

ewelina.strak@dokt.p.lodz.pl

Zapraszamy!

2 komentarzy do “Ogólnopolskie Mistrzostwa w Siatkówce Halowej Doktorantów i Doktorantek

Komentarze są wyłączone.