IV edycja programu „Interdyscyplinarna Szkoła Innowacji”

Szanowni Studenci, Naukowcy, Doktoranci, Absolwenci, Innowatorzy!

Jest Nam niezmiernie miło poinformować o uruchomieniu rekrutacji do IV edycji programu „Interdyscyplinarna Szkoła Innowacji” organizowanego  przez Politechnikę Łódzką i Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Dzięki ISI powstały między innymi takie spółki jak: REC.BIO Sp. z o.o., MAJMAK Sp. z o.o. czy TEX life&healthcare Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką innowacyjnej przedsiębiorczości do wzięcia udziału w naszej inicjatywie.

Co to jest ISI?

ISI to przedsięwzięcie polegające na zgromadzeniu w jednym miejscu przedsiębiorczych
i kreatywnych ludzi, ich przeszkoleniu, a następnie wspieraniu przy tworzeniu nowych innowacyjnych rozwiązań gotowych do wdrożenia na rynek.

Przystępując do ISI nie trzeba mieć gotowych pomysłów na biznes: wystarczy motywacja, gotowość podejmowania nowych wyzwań, otwarty umysł, kreatywność i chęć rozwoju osobistego.

Dzięki ISI macie szansę zdobyć wiedzę na temat:

• Design Thinking
  • Biznes planu i marketingu
  • Pracy grupowej
  • Ewaluacji technologii
  • Elevator Pitch
  • Finansowania przedsięwzięć innowacyjnych
  • Zarządzania własnością intelektualną
  • i wielu innych

Waszym zadaniem będzie:

Wykreować pomysł i założyć na jego bazie innowacyjną firmę.

Co warto wiedzieć?

• Udział w Programie jest całkowicie bezpłatny. Uczestnikami programu mogą być: inżynierowie różnych specjalności, przedstawiciele zawodów medycznych, ekonomiści, specjaliści od marketingu, prawnicy i rzecznicy patentowi, etc.
  • Rekrutacja do Programu trwa do 9 grudnia 2018r.
  • Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej http://www.isi.p.lodz.pl
  • Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej programu oraz pod adresem mailowym: isi@info.p.lodz.pl

Zainwestuj w siebie. Dołącz do nas!

Zespół ISI