Szkolenie „Efektywna praca naukowa” dla doktorantów

Samorząd Doktorantów Politechniki Łódzkiej, Fundacja ImpossibleKrajowa Reprezentacja Doktorantów mają przyjemność zaprosić na warsztaty dla doktorantów: „EFEKTYWNA PRACA NAUKOWA„.

Indywidualna praca naukowa wymaga sporo samodyscypliny i jeszcze więcej strategii niż realizacja projektów badawczych. W ofercie studiów doktoranckich brakuje jednak przedmiotów dedykowanych temu zagadnieniu. Dlatego na warsztacie „EFEKTYWNA PRACA NAUKOWA” uczestnicy poznają narzędzia planowania i realizowania celów, metody zwiększania efektywności osobistej i kontroli postępów, które pozwolą na realizację wszystkich postawionych przed sobą celów naukowych w terminie i jakości, jakich uczestnicy od siebie oczekują. Ta wiedza przydaje się również w realizacji planów w każdej dziedzinie życia.

Trener:
Radosław Czahajda – uczestnik programu MNiSW Transformation.Doc, właściciel firmy szkoleniowej Acrea, założyciel i prezes fundacji Impossible, absolwent Youth Trainers Academy, członek Stowarzyszenia Coachów Polskich. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów w całej Europie. Jest doktorantem Politechniki Wrocławskiej, organizował kilka Konferencji Naukowych.

**************
ZGŁOSZENIA: https://goo.gl/forms/z96oYIxUysT8UnLs2