Archiwum dnia: 7 stycznia 2016

Samorząd Doktorantów serdecznie zaprasza do wzięcia udziału Doktorantki i Doktorantów w II Noworocznym Międzywydziałowym Turnieju Siatkówki Doktorantek i Doktorantów PŁ. 16 stycznia 2016 r. godz. 13.30, sala sportowa na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ. Ewentualne pytania można kierować na adres: michal.sadowski@dokt.p.lodz.pl Zabierajcie swego ducha walki i walczcie o cenną nagrodę jaką będzie puchar dla Waszego wydziału! Zapraszamy!

II Noworoczny Międzywydziałowy Turniej Siatkówki Doktorantek i Doktorantów PŁ

KONKURS FameLab: zapisy do 21.01.2016 r.   FameLab jest to międzynarodowy konkurs, w którym naukowcy popularyzują naukę.   Organizują go Centrum Nauki Kopernik oraz British Council.   FameLab jest to również program, który pozwala na doskonalenie sztuki prezentacji   poprzez udział w szkoleniach oraz współpracę z dziennikarzami i Centrum Nauki Kopernik.   „Uczestnicy FameLabu to naukowcy związani z naukami ścisłymi, medycznymi, technicznymi, […]

KONKURS FameLab: zapisy do 21.01.2016 r.