Podsumowanie III Mistrzostw Doktorantek i Doktorantów w siatkówce halowej 2015

Drodzy Uczestnicy III Mistrzostw Doktorantów i Doktorantek w Siatkówce Halowej,

Dziękujemy Wam serdecznie za obecność oraz fantastyczną zabawę! W ramach akcji charytatywnej udało nam się zebrać kwotę w wysokości 2395 zł. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w licytację i zbiórkę. Szczególne podziękowania kierujemy do osób i firm, które zapewniły nam koszulki, piłki, vouchery i wszystkie inne przedmioty na licytację. Kwota ta pomoże w sfinansowaniu turnusu rehabilitacyjnego dla Weroniki! Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie!

Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Niemczyk za obecność na Turnieju oraz wsparcie naszej akcji. Jesteśmy również bardzo wdzięczni komentatorom (Kamil Bloda oraz Jan Ryngajłło), relacjonującym zarówno pojedynki siatkarskie, jak i licytacje. Dziękujemy sędziom Mistrzostw – dr Jarosławowi Kłodzińskiemu, Tomaszowi Kubiakowi oraz Michałowi Nowakowi.

Przedstawiamy Wam wyniki III Mistrzostw Doktorantów i Doktorantek w Siatkówce Halowej:

1 miejsce – Politechnika Łódzka

2 miejsce – Politechnika Wrocławska

3 miejsce – Politechnika Warszawska

4 miejsce – Politechnika Świętokrzyska

5 miejsce – Uniwersytet Medyczny w Łodzi

6 miejsce – Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN w Łodzi

Najlepszą zawodniczką Turnieju została Kamila Klajman, natomiast najlepszym zawodnikiem – Marcin Kokoszkiewicz.

Poziom tegorocznych rozgrywek był niezwykle wysoki, walka zacięta do ostatniej piłki, a sama gra ogromnie emocjonująca :) Gratulujemy wszystkim Uczestnikom Mistrzostw i już teraz zapraszamy za rok! Serdeczne podziękowania kierujemy również do wszystkich osób zaangażowanych w organizację całej imprezy :)

Zapraszamy do odwiedzenia naszego wydarzenia na FB, znajdziecie tam zdjecia, a tkaże filmy ze spotkania oraz wiele innych ciekawych informacji;)

Do zobaczenia za rok! ;D

collage siatkowka